blog02

Przychodnia Komprachcice

Ponad rok temu, w maju 2016 roku w niemalże sercu Komprachcic powstała zupełnie nowa przychodnia zdrowia – Przychodnia Komprachcice. Została stworzona przede wszystkim z myślą o mieszkańcach Komprachcic, najbliższych okolic, jak i również mieszkańców Opola.

Przychodnia Komprachcice jest idealna dla pacjentów, którzy cenią sobie kameralną atmosferę, połączoną z najwyższym profesjonalizmem.

Naszym pacjentom zapewniamy przede wszystkim: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Opiekę Lekarza Rodzinnego i Pediatry, wraz z Opieką Pielęgniarską – w ramach kontraktu zawartego z NFZ oraz prywatną opiekę specjalistyczną.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz umówić się na konsultacje medyczne? Może chcesz wykonać badania w naszym laboratorium? Zadzwoń lub napisz do nas już teraz!

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz umówić się na konsultacje medyczne? Może chcesz wykonać badania w naszym laboratorium? Zadzwoń lub napisz do nas już teraz!

Dbamy o to, aby pacjent w Przychodni Komprachcice nie był zmuszany do spędzania długich godzin w oczekiwaniu na wizytę. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, celem umówienia wizyty.

Specjalistyczna opieka medyczna

Specjalistyczną opiekę medyczną proponujemy w ramach wizyt komercyjnych, realizowaną przez specjalistów w danej dziedzinie medycyny.

Lekarze specjaliści

Przyjmują u nas lekarze specjaliści z zakresu: ortopedii, laryngologii, okulistyki, kardiologii, urologii, neurologii, gastrologii, a także radiologii.

Wygodna rejestracja

Rejestracja Medyczna przeprowadzi wszystkich naszych Pacjentów przez proces wypełnienia deklaracji wyboru lekarza POZ i pielęgniarki środowiskowej.